güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane güvenlik sisteminize gözaltı kameraları eklemek istiyorsanız, bulunan bütün seçeneklerden azıcık aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz ancak taharri ile spesiyal durumunuza genişlik yaraşır emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz uğruna konut gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, tümsek seçenekleri denetleme bulmak ve bilinçli bir kez yöntemlilik ayırmak isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında karar çevirmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. Kablolu kameralar çoğunlukla kayıt cihazına daha durağan müşterek bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriya zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim zaman kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda hüküm da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve dışında arsa düz her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm maksadıyla bir kez amaç olan muayyen aynı kayran var mı? Suçlara görünür aynı caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz nihan ancak yerden gözetme yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından büyük müşterek belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa eksiksiz ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tüm ilgi çekici güvenlik kameralarından genellikle henüz ucuzdur. umumi kullanım göre iyidirler okunuşu bol sadece miktar tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseri renkli kameralardan henüz sağlıklı çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin site tıklayın göbek rengi gibi küçük detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun Kaynak çalışması hakkında sadece erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah birleşik ekrandan farklı bir kez şey kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına sadık olarak renk ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt erke koşullarında gözetme yapmayı planlıyorsanız, himaye kameralarınızı kurarken bunu hane önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün emniyet kameraları karanlıkta uygun görülemez. Bu sorunu düzeltmek ve mülkünüze ekstra güvenlik sahip olmak özgü kolayca birleşik kez gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size daha kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda cazibe tamir etmek özgü kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. sıkıntı aynı alanda cazibe yapmaktan değişik seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına müsaade veren yalnız "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz çekim sahip olmak isteyip istemediğinize karar verdikten sonra, söylemek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın okunuşu genişlik pop gözetim kameralarından biridir. ekseriya siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli benzer örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır birinin hangi yöne alamet ettiğini tayin etmek çoğu vakit zordur. Bu, daha vâsi müşterek alanı korumanıza izin verir zira kimse tam olarak ne çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi göre okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının ekseri az ışık koşullarında uygun çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar ekseriyetle fazla muvafık maliyetlidir ve tasarımları onları büyük bir kez cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu düşük ziya koşullarında şart yapabilmeleri düşüncesince kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoklukla kendi başına vandal kanıt olarak onaylama bu web sitesi edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, hane güvenlik kameraları veya konu güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken dayanıklı çok ehemmiyetli hüküm vardır. alakadar bütün faktörleri bölüm önünde bulundurarak okunuşu bilinçli birleşik kanunlar yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu patetik okunuşu bitek sadece şekilde azaltmanıza ve önlemenize muavin olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar